Shavo Odadjian o fanach, którzy skrytykowali jego nowy zespół: Zawsze będą tacy idioci

/ 12 sierpnia, 2020

Nowy projekt Shavo Odadjiana z System Of A Down nosi nazwę North Kingsley i niedawno opublikował utwór „Like That?”, w którym sporo jest hip hopu. Niektórym fanom System Of A Down się to nie spodobało.

W wywiadzie dla „Loudersound” Shavo opowiada:

Gdyby coś z tego brzmiało jak System, wyrzuciłbym to. Nadal gram w tym zespole, nie chcę innego zespołu, którzy brzmi podobnie. Słuchałem dużo hip hopu, zespołów takich jak Cypress Hill, Wu-Tang Clan, Public Enemy, Beastie Boys. Lubię też niektóre nowsze rzeczy, jak Post Malone.

Nie słyszeliście jeszcze innych piosenek, w innych piosenkach jest więcej mrocznego metalu. Nie da się zadowolić każdego, ale dlaczego miałbym odtwarzać to, co robiłem od 20 lat? To jest coś nowego. Zawsze będą fani, którzy to będą hejtować. Kilka dni temu zaprosiłem ludzi na Facebooku do zapoznania się ze stroną North Kingsley i ktoś mi napisał: „To wcale nie jest muzyka, po co mnie zaprosiłeś?”. Napisałem mu: „Jesteś bogiem muzyki i oceniasz muzykę jeszcze przed jej wydaniem?”. Zawsze znajdą się tacy idioci. Jeśli wam się nie podoba, to nie słuchajcie tego. Poszukam ludzi, którym się to spodoba.

%%REKLAMA%%

Poniżej możecie wysłuchać utworu „Like That?” North Kingsley. Spodobał się Wam?


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także