She Wants Revenge odwołali trasę. Mieli zagrać cztery koncerty w Polsce

/ 14 maja, 2024

She Wants Revenge mieli przyjechać do Polski na cztery koncerty, ale całą letnia trasa zespołu została odwołana.


Zespół She Wants Revenge pod koniec czerwca miał zagrać koncerty w Krakowie, Poznaniu, Gdańśku oraz Szczecinie. Wiemy już oficjalnie, że nie dojdą one do skutku. Podobnie jak cała letnia trasa koncertowa formacji.

Z przykrością informujemy, że zespół She Wants Revenge zmuszony jest odwołać nadchodzące koncerty w Polsce. Mamy nadzieje, że grupa powróci do nas jak najszybciej. Tymczasem wszystkie zakupione bilety można zwracać w punktach sprzedaży.

– napisał organizator, Winiary Bookings.

She Wants Revenge zdobyli serca słuchaczy na całym świecie swoim niepowtarzalnym brzmieniem, które łączy elementy post-punku, darkwave’u i elektroniki. Ich teksty pełne są tęsknoty, namiętności i emocji, a ich muzyka zaprasza do introspekcji i głębokiego zanurzenia w melancholijny świat. Od ich przełomowego debiutanckiego albumu z 2006 roku, zyskali miano ikon alternatywnej sceny muzycznej. Ich muzyka wywołuje porównania do takich zespołów jak Interpol, Depeche Mode czy The Bravery.

Po trasie koncertowej z Depeche Mode powrócili w 2007 roku z albumem „This Is Forever”. Następnie She Wants Revenge wydało dwa EP, „Save Your Soul” z 2008 roku oraz „Up & Down” z roku kolejnego. Trasa koncertowa z zespołem Psychedelic Furs przygotowała drogę do wydania trzeciego albumu zespołu, „Valleyheart”, w 2011 roku. Koncerty She Wants Revenge są zawsze pełne nastroju i emocji, a ich mroczne brzmienie porusza słuchaczy na wielu poziomach. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także