Shinedown zagrają koncert w Polsce

/ 6 sierpnia, 2018

18 listopada tego roku w stołecznym klubie Stodoła zaprezentuje się amerykański zespół rockowy Shinedown. Jako wsparcie na scenie pojawi się muzycy z Press to Meco. Bilety w cenie od 129 zł w regularnej sprzedaży od 10 sierpnia od godz. 10. Wcześniej wejściówki w promocyjnych cenach będą mogli nabyć zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl.

Oprócz wyprzedanych koncertów na całym świecie i udziału w licznych festiwalach, Shinedown sprzedało łącznie ponad 10 milionów albumów, ma na swoim koncie 11 platynowych i złotych singli, a także 4 platynowe i jeden złoty album. Na Spotify, jako jeden z najchętniej słuchanych zespołów rockowych, miesięcznie mają przeciętnie około 3.3 miliona odsłuchań i ponad 600 milionów wyświetleń, które składają się na łączną ilość przekraczającą billion.

Nowy album „Attention Attention” jest już dostępny na rynku muzycznym:

Chcę żeby wszyscy wiedzieli, że zawsze będziemy szli o krok dalej. Nie ma dla nas granic. Będziemy dalej je przekraczać, nie tylko jako muzycy, ale i twórcy tekstów, ludzie. Myślę, że to jest takie nagranie, którego świat teraz potrzebuje. Opowiada o woli, która jest w każdym z nas. Dla mnie, ten zespół znaczy że poddanie się nie wchodzi w grę. To dlatego nigdy nie mówimy „Żegnaj”, zawsze mówimy „Do następnego razu”.

– mówi Brent Smith, wokalista Shinedown.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także