Shinedown zaprezentowali nowy teledysk przygotowany przez słynnego reżysera [WIDEO]

/ 17 czerwca, 2019

Jest to kolejna część wizualnej historii albumu „Attention Attention”. Teledysk wyreżyserował Bill Yukich (Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa), a utwór zajął w tym tygodniu drugie miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu i zgromadził już prawie 15 milionów streamów.

Alter Bridge zagra koncert w Polsce. Szczegóły!

Klip do „Monsters” ukazał się w tym samym czasie, gdy hit „Get Up” przekroczył 40 milionów streamów. Utwór szybko stał się promykiem nadziei dla słuchaczy na całym świecie, którzy zmagają się z wszelkimi trudnościami. Piosenka pobiła nowy rekord dla Shinedown, dając im najwięcej miejsc w Top 10 na Rockowym Airplay'u wszechczasów i ich trzynaste, pierwsze miejsce na liście Mainstream Rock Songs Billboardu (drugi taki przypadek w historii listy, na równi z Van Halen).

Shinedown przygotowują się obecnie do letniej trasy po USA ze wsparciem od Badflower, Dinosaur Pile-Up i Broken Hands. Zespół po raz kolejny odwiedzi Polskę w ramach promocji ostatniego albumu – tym razem zagra 23 listopada razem z Alter Bridge w Warszawie.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także