Show Me The Body i Powerplant na wspólnym koncercie w Polsce [DATA, BILETY]

/ 9 września, 2022

Już w październiku tego roku w Polsce zaprezentują się zespoły Show Me The Body i Powerplant.


Show Me The Body już 25 października 2022 roku wystąpi w poznańskim klubie Pod Minogą na jedynym koncercie w Polsce w ramach nadchodzącej europejskiej trasy. W roli supportu zagra Powerplant.

Przedsprzedaż biletów na koncert rusza 12 września o godzinie 12:00. Będzie je można kupić w następujących punktach sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim oraz TicketmasterPolska.

Show Me The Body powstało w 2009 roku w Nowym Jorku. W 2015 roku zespół wydał niezależnie „Yellow Kidney”, a następnie EP „SMTB” wydaną przez Letter Racer Collective. Po podpisaniu kontraktu z Loma Vista i wydaniu debiutanckiego albumu „Body War” w 2016 roku, SMTB zaczęli koncertować w USA i Europie. Po powrocie do domu zespół rozpoczął projekt mixtape o nazwie „Corpus 1” wydany w 2017 roku. Mixtape zawierał szeroką gamę artystów i przyjaciół, których SMTB uważało za towarzyszy oraz innowatorów, co oznaczało początek społeczności budowanej przez SMTB.

W tym samym roku SMTB wypuścili EP zatytułowane „Challenge Coin”, nagrane w Electric Lady Land niedaleko miejsca powstania zespołu. W 2019 Show Me The Body zaprezentowali swój drugi pełny album „Dog Whistle”, wyprodukowany przez Chrisa Coady’ego. „Dog Whistle” został napisany w Long Island City w Queens i nagrany w Los Angeles w Kalifornii latem 2018 roku. W 2021 roku zespół nagrał utwór „Stone Cold Earth” do soundtracku DC „Dark Nights: Death Metal”. Ostatni singiel SMTB „Loose Talk” ukazał się w tym roku. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także