Sierpniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 1 sierpnia, 2022


W sprzedaży jest sierpniowy numer „Teraz Rocka”. Sprawdź, co w nim znajdziesz.


Wakacje są w pełni, a w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej dostępny jest sierpniowy numer „Teraz Rocka”.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ W e-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w sierpniu?

Bohaterką sierpniowej wkładki „Teraz Rocka” jest Kate Bush – jej tryumfalny powrót na listy przebojów dzięki serialowi „Stranger Things” przyczynił się do odnowienia zainteresowania jej twórczością wśród starszych słuchaczy, a także poznała ją cała rzesza młodych ludzi. Zarówno jedni jak i drudzy dowiedzą się wielu ciekawostek z jej życia za sprawą naszej wkładki i dogłębnie poznają jej twórczość.

Na okładce widnieje natomiast zespół Five Finger Death Punch, który w sierpniu powraca z nowym albumem „AfterLife”. Jego przedpremierową recenzję znajdziecie w numerze, a gitarzysta Zoltan Bathory w obszernym wywiadzie wyjawił kulisy powstawania albumu i jego dramatycznych przeżyć.

Ponadto specjalnie dla nas obszernego wywiadu udzielił nowy gitarzysta Deep Purple, Simon McBride, który przyznaje, że nawet dla niego ta rola była wielkim zaskoczeniem. Poza tym na pytania naszych dziennikarzy odpowiadali też: Within Temptation, Sex Pistols, Fontaines D.C., Paweł Domagała, Classless Act, Jesus Chrysler Suicide, Satyricon.

Ponadto napisaliśmy też o Red Hot Chili Peppers, Voidod, Nicku Masonie, a także prześledziliśmy historię rocka w 1986 roku.

Koncerty wróciły wreszcie w pełni i w numerze będziecie mogli przeczytać relacje z występów w Polsce i zagranicą takich wykonawców, jak Coldplay, The Rolling Stones, Kings of Leon, Jerry Cantrell, Guns n Roses, The Dead Daisies, Steel Panther, Gogol Bordello, a także gwiazd festiwali Open’er i Rock na Bagnie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także