Slash (Guns N’ Roses) świętuje 15 lat w trzeźwości

/ 5 lipca, 2021

Dziewczyna Slasha, Meegan Hodges, poinformowała w mediach społecznościowych o niezwykłej rocznicy, którą świętuje gitarzysta Guns N’ Roses.


Będąc w Guns N’ Roses Slash się nie oszczędzał. Prowadził rock ‘n’ rollowe życie, co w pewnym momencie mogło się skończyć dla niego tragicznie. Z powodu przedawkowania narkotyków zatrzymała się u niego akcja serca, ale szczęśliwie udało się go uratować. Rzecz działa się wiele lat temu. Po tym incydencie gitarzysta wcale nie zrezygnował z używek, ale kiełkowała w nim myśl, że jeśli tego nie zrobi, zbyt długo nie pożyje.

Ostateczną decyzję o zrezygnowaniu z alkoholu i narkotyków podjął w 2006 roku. Udało mu się przetrwać w tym postanowieniu aż do dziś. O 15 latach trzeźwości Slasha w mediach społecznościowych napisała jego dziewczyna, Meegan Hodges:

Kochanie, gratuluję 15 lat w trzeźwości! „Uzależniony, który wyzdrowieje, jest w stanie osiągnąć wszystko” (powiedział kiedyś ktoś mądry). Każdego dnia jestem z ciebie bardzo dumna, ale dziś jestem szczególnie dumna. Kocham Cię całym sercem!

Wpis w oryginale:

Slash współtworzy obecnie Guns N’ Roses, a także zaangażowany jest w karierę solową.

PAKIET QUEEN + GUNS N’ ROSES – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także