Slash: Lemmy podrywał moją dziewczynę

/ 16 marca, 2019

Slash i Lemmy Kilmister byli bliskimi przyjaciółmi i spędzili ze sobą wiele chwil. Jednak poznali się w dość nieoczekiwanych okolicznościach, gdy lider Motörhead próbował… poderwać dziewczynę Slasha.

Slash planuje publikację koncertowego wydawnictwa

W wywiadzie dla „Kerrang!” Slash wspomina:

Pierwszy raz spotkałem Lemmy’ego w barze The Rainbow. To było chyba jeszcze przed powstaniem Guns N’ Roses i poszedłem tam z dziewczyną. Siedzieliśmy tam razem, nikt mnie wtedy jeszcze nie znał.

Wyszedłem się odlać, a gdy wróciłem, siedział przy niej Lemmy. Usiadłem więc z drugiej strony. Byłem pod takim wrażeniem, że widzę Lemmy’ego, że kompletnie zignorowałem fakt, że gadał z moją dziewczyną.

Ona zastanawiała się tylko, kim jest ten koleś i dlaczego nic z tym nie zrobię. W końcu Lemmy zdał sobie sprawę, że sytuacja robi się niezręczna i nic z tego nie będzie, więc wstał i wyszedł.

Moja dziewczyna wtedy do mnie powiedziała: „Hej, przecież niczego złego nie zrobiłam”. A ja ją zapytałem: „Czy masz pojęcie, kto to był?”.

%%REKLAMA%%

Slash aktualnie promuje płytę „Living The Dream”, z którą w lutym przyjechał do Polski. Relację z łódzkiego koncertu a także wywiad ze Slashem możecie przeczytać w marcowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w sprzedaży.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także