Slash opublikował klip zapowiadający nowy album The Conspirators [WIDEO]

/ 22 października, 2021


Poznaliśmy utwór „The River Is Rising” zapowiadający nowy album Slasha.


Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators opublikowali singel zapowiadający nowy album. Utwór zatytułowany jest „The River Is Rising” i powstał do niego teledysk.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Nowy album Slasha, zatytułowany „4” ukaże się w połowie lutego 2022 roku. Tak niedawno o płycie powiedział Slash:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Myles Kennedy niedawno mówił:

Nagraliśmy płytę na początku tego roku. Jest gotowa. Wydamy ją w odpowiednim czasie, mam nadzieję, że na początku przyszłego roku. Płyta ma w sobie coś z koncertowego brzmienia. Nagraliśmy ją w oldschoolowym stylu. Nie chcę za dużo wyjawiać, ale ma w sobie energię i atmosferę płyt, których słuchaliśmy dorastając. Fajnie się ją nagrywało.

Wiadomo, że nowy album Slasha ukaże się w wytwórni Gibsona. Slash powiedział:

To zaszczyt, że ta płyta będzie pierwszym wydawnictwem w nowej wytwórni Gibson Records. To z pewnością szczyt naszej współpracy, a działając tak blisko z Gibsonem przez tak długi czas, wiem, że będzie to wytwórnia, która naprawdę twórczo wspierać będzie swoich artystów. Mam tutaj na myśli nie tylko siebie, ale wszystkich artystów, z którymi zdecydują się pracować. Jest idealna.

fot. Austin Nelson

KOMENTARZE

Przeczytaj także