Slash opublikował koncertowy teledysk [WIDEO]

/ 2 maja, 2019

Klip, który powstał na potrzeby singla „Boulevard Of Broken Hearts”, obejmuje nie tylko fragmenty londyńskiego występu, ale również ujęcia zza kulis. Wspominany przez Slasha koncert odbył się 20 lutego w londyńskim The Eventim Apollo i był ostatnim na europejskiej trasie gitarzysty. Został całkowicie wyprzedany.

Slash wskazuje najlepszy rockowy zespół wszech czasów

Kompozycja „Boulevard Of Broken Hearts” pochodzi z najnowszego solowego albumu Slasha „Living The Dream”, który przygotował wraz z Mylesem Kennedym oraz muzykami z zespołu The Conspirators. Poniżej wspomniany teledysk:

Album „Living The Dream” ukazał się we wrześniu 2018 roku, a trasa go promująca objęła również nasz kraj – Slash pojawił się 12 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

%%REKLAMA%%

Obecnie gitarzysta łączy koncertowanie i promowanie solowych dokonań z występami z Guns N’ Roses. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, dlaczego wybrał grę z dwoma zespołami jednocześnie:

Guns N’ Roses to wielka gwiazda, a The Conspirators jest dość mały, twardo stąpa po ziemi i działa bez rozmachu, co bardzo mi się podoba. Nawet grając z Gunsami te ogromne trasy, uwielbiam grać też mniejsze koncerty bez żadnych efektów. Gramy w teatrach, klubach i halach, dobrze się przy tym bawiąc. Gramy ze sobą już prawie 10 lat, zaczęliśmy pracować nad nowym materiałem i jest to fajny zespół, który nie zwraca na siebie zbyt wielkiej uwagi.

Coraz głośniej mówi się natomiast, że zespół Guns N’ Roses rozpocznie prace nad nowym studyjnym wydawnictwem.

mg | fot. Steve Rose

KOMENTARZE

Przeczytaj także