Slash wskazał swój ulubiony zespół rockowy

/ 22 września, 2018

Slash w rozmowie z „USA Today” wypowiedział się na temat współczesnej muzyki rockowej. Wyjawił też, jaki rockowy zespół jest jego ulubiony.

Posłuchaj nowego albumu Slasha w całości

Zapytany o ulubiony zespół rockowy, Slash powiedział:

Moim ulubionym zespołem niezmiennie pozostaje Queens Of The Stone Age, bo ciągle wydają fajne, interesujące albumy. Słucham jednak dużo starych rzeczy, bo rock and roll, jaki jarał mnie jako dzieciaka już nie istnieje.

Rock przestał być mainstreamem, co w pewnym sensie mi się podoba. Wracamy do czasów, gdy rock and roll był bardziej podziemny i ludzie wyrażali przez niego to, czego nie wypadało mówić w mainstreamowych mediach.

Hip hop natomiast stał się bardzo nijaki. Stał się muzyką z list przebojów.

Nowy album Slasha, Mylesa Kennedy’ego i The Conspirators miał swoją premierę 21 września. Płyta „Living The Dream” zawiera 12 premierowych kompozycji. Szczegółowa tracklista prezentuje się następująco:

 1. The Call of the Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside the Girl
 6. Read Between the Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard of Broken Hearts

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także