Slash zdradza tajemnicę długowieczności Guns N’ Roses

/ 15 kwietnia, 2022


Jak członkowie Guns N’ Roses wytrzymują ze sobą? Według Slasha odpowiedź jest prosta.


W kwietniu minęło sześć lat od reaktywacji Guns N’ Roses i przez cały ten czas zespół aktywnie koncertuje po całym świecie. Jaka jest tajemnica tego sukcesu?

W wywiadzie dla „Guitar” Slash powiedział:

Wspaniałą rzeczą w Guns N’ Roses jest to, i nie chcę tego zapeszyć, że nie traktujemy tego zbyt poważnie. Guns N’ Roses oczywiście stanowili całe moje życie i zawsze będą jego częścią. Pewnie będę z nimi grał aż do śmierci. Zawsze chodziło o dobrą zabawę, ale potem staliśmy się wielkim zespołem i pojawiło się napięcie. Ale nie mieliśmy wielkich oczekiwań, nie staramy się osiągnąć wielkiego sukcesu tylko dobrze się bawić. Dlatego okazało się to takie proste. Spędzamy dużo czasu w trasie i dobrze się bawimy, nie przejmując pierdołami.

Już 20 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie zaprezentuje się kultowa formacja Guns N’ Roses. Jakiś czas temu ogłoszono, że jako support przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się Gary Clark Jr.

Teraz ogłoszono natomiast, że wykonawców supportujących Guns N’ Roses będzie dwóch – obok wspomnianego pojawi się również zespół Dirty Honey.

GUNS N’ ROSES WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także