Slash zdradził, skąd bierze „dziwne” materiały na facebookowe wpisy

/ 25 września, 2018

Wpisy Slasha są już legendarne, o czym świadczy chociażby popularny mem, który publikuje zawsze jeden z czytelników. Na obrazku zobaczyć możemy kota, który krzyczy: „Maaamo, Slash znowu opublikował dziwne gó*no”. Grafika dość dobrze oddaje to, co nawet kilka razy dziennie pojawia się na oficjalnym profilu gitarzysty.

Slash wskazał swój ulubiony zespół rockowy

Wpisy dotyczące kolejnych koncertów czy informacji o nowej płycie przeplatane są obrazkami – najczęściej dziwacznymi, niekiedy erotycznymi i wulgarnymi. Wszyscy się już do tego przyczaili, ale fani chcieli wiedzieć, skąd właściwie Slash bierze te grafiki i zdjęcia. Zapytali go o to w serwisie Reddit, którego był gościem:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Oto kilka przykładowych wpisów z profilu Slasha:

Slash opublikował nowy album

21 września swoją premierą ma nowy album Slasha zatytułowany „Living The Dream”. Wydawnictwo trafiło do regularnej sprzedaży na nośnikach fizycznych, ale również pojawiło się w serwisach streamingowych oraz na portalu YouTube:

Na płycie znalazło się 12 premierowych kompozycji. Szczegółowa tracklista prezentuje się następująco:

 1. The Call of the Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside the Girl
 6. Read Between the Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard of Broken Hearts

Okładka „Living The Dream” wygląda natomiast tak:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także