Slayer koweruje George'a Michaela? Kolejny genialny mashup [WIDEO]

/ 14 czerwca, 2018

Jeśli kiedyś Wam się zdarzy, że będziecie słuchali Slayera, a ktoś wejdzie do pokoju i będzie Wam kazał przełączyć na George’a Michaela, możecie puścić mu tę przeróbkę.

Megadeth po 17 latach wykonał kontrowersyjny utwór

Użytkownik podpisujący się na YouTube jako Bill McClintock postanowił połączyć dwa, zdaje się przeciwległe światy. Utwór „Seasons In The Abyss” z tak samo zatytułowanej płyty Slayera połączył z „Careless WhisperGeorge’a Michaela, który w 1984 roku pojawił się na płycie Wham!Make It Big” i zdobył szczyty list przebojów. W ten sposób powstał „Careless Whisper in the Abyss”, z którym możecie zapoznać się poniżej.

Slayer żegna się ze sceną

Slayer odbywa właśnie pożegnalną trasę koncertową. Grupa koncertuje teraz w USA, a jesienią dotrze do Europy. Slayer zagra w łódzkiej Atlas Arenie 27 listopada 2018 roku razem z Lamb Of God, Anthrax i Obituary.

Informacja o pożegnalnym tournée była szokiem nie tylko dla fanów, ale również dla innych muzyków. David Ellefson, basista Megadeth, stwierdził:

Zdziwiło mnie to. Są za młodzi na emeryturę. Wszyscy ciężko pracujemy, sporo musimy namachać się głowami. Bolą nas szyje. Rozumiem to. Nie rozmawiałem z chłopakami i nie wiem, co dokładnie nimi kierowało. Robimy to już naprawdę długo i jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się przeżyć tak wiele wspaniałych momentów.

Fani zespołu zastanawiali się również, czy trasie będzie towarzyszyć nowa płyta, ale gitarzysta Gary Holt rozwiał ich nadzieje:

Nie. Nie będzie nowego albumu. Moim zdaniem odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”, ale ja jestem Gary „bez komentarza” Holt. Nic nie wiem. Widzieliście daty, widzieliście informację prasową. Cieszcie się doniosłą historią Slayera, której częścią miałem szczęście być przez ostatnie siedem lat. To była wspaniała podróż, zakończymy ją mocnym, brutalnym akcentem.

rf | fot. Andrew Stuart

KOMENTARZE

Przeczytaj także