Slayer opublikował fragment koncertowego filmu [WIDEO]

/ 25 września, 2019

Slayer zapowiedział niedawno wydanie płyty koncertowej „The Repentless Killogy”, której towarzyszyć będzie krótkometrażowy film. Płyta została nagrana podczas koncertu 5 sierpnia 2017 roku w Inglewood, natomiast wyreżyserowany przez BJ McDonella film miał początkowo towarzyszyć teledyskom Slayera. Kiedy jednak zespół ogłosił zakończenie działalności, reżyser postanowił przerobić go na osobny film.

Dave Lombardo komentuje emeryturę Slayera

Głównym bohaterem filmu jest Wyatt były neo nazista, członek gangu The Hand Brotherhood, który zakochuje się w Ginie. Próbują oni zerwać z gangiem, ale ten się na to nie godzi i ciężarna Gina zostaje zamordowana. W filmie występują Jason Trost jako Wyatt, a także Danny Trejo, Jessica Pimentel i Tyler Mane. Zarówno film, jak i płyta mają się ukazać 8 listopada.

%%REKLAMA%%

Właśnie zaprezentowano fragment wydawnictwa „The Repentless Killogy” – jest nim koncertowe wykonanie utworu „Repentless”:

Ostatnia trasa koncertowa Slayera ma objąć Amerykę Północną i rozpocząć się 2 listopada 2019 roku. Ostatni koncert trasy odbędzie się 30 listopada w Los Angeles. Ma to być także pożegnalny koncert Slayera. Na trasie grupie towarzyszyć będą PrimusMinistry oraz Philip H. Anselmo & The Illegals.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także