Slayer zagrał pierwszy koncert z nowym gitarzystą [WIDEO]

/ 4 grudnia, 2018

Po koncercie zespołu Slayer w Berlinie, który odbył się 2 grudnia, Gary Holt poinformował w mediach społecznościowych, że zmuszony został do opuszczenia trasy koncertowej:

Na początek chciałbym podziękować za WSPANIAŁY koncert w Berlinie! NAJLEPSZA PUBLICZNOŚĆ! Muszę jednak powiedzieć, że za mną ciężkie dni. Mój ojciec jest bliski zakończenia swojej życiowej drogi. Grałem ostatnie kilka koncertów z ciężarem na sercu. Z tak samo ciężkim sercem muszę ogłosić, że opuszczam Slayera na pozostałą część europejskiej trasy koncertowej. Muszę wrócić do domu i zająć się moim ojcem na ostatnim etapie jego życia.

Zespół wówczas ogłosił, że trasa koncertowa odbędzie się zgodnie z planem, a pochłoniętego sprawami rodzinnymi Holta podczas pozostałych koncertów zastąpi Phil Demmel – gitarzysta, który całkiem niedawno opuścił szeregi Machine Head.

Grudniowy „Teraz Rock” z wkładką poświęconą Slayerowi już w sprzedaży

Nowy członek zespołu ma już za sobą sceniczny debiut, który miał miejsce wczoraj wieczorem w Kopenhadze. Poniżej amatorskie nagranie, na którym można zobaczyć i usłyszeć Demmela w akcji:

Slayer wraca do Polski!

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. Efektem tego jest kolejny koncert w Polsce, który 4 czerwca odbędzie się w Arenie Gliwice. W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni, którzy zostaną

Slayer w Polsce – bilety

  • Bilety w cenie od 190 PLN dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl
  • Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się 5 grudnia do godz. 9:00

Wkładkę poświęconą zespołowi Slayer możecie znaleźć w najnowszym wydaniu naszego miesięcznika. Grudniowy „Teraz Rock” to również gratka dla miłośników twórczości takich wykonawców jak Slash i Myles KennedyDawid PodsiadłoMegadethGreta Van Fleet czy T.Love. Miesięcznik dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz w kioskach w całej Polsce.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także