Slipknot chce wydać „eksperymentalny” album przed końcem trasy

/ 28 stycznia, 2020

Od dłuższego czasu krążą plotki, że Slipknot zamierza wydać album „Look Outside Your Window” z materiałem, który został zarejestrowany w 2008 roku. Zgodnie ze słowami Shawna „Clowna” Crahana może to stać się jeszcze przed końcem trasy promującej wydaną w zeszłym roku płytę „We Are Not Your Kind”.

W wywiadzie dla „NME” Crahan mówi:

„Look Outside Your Window” jest bardzo wyjątkowy, ponadczasowy moim zdaniem. Zamierzaliśmy go wypuścić na początku tego cyklu, ale to element układanki, którego nie powinno się mylić z niczym innym, nie powinna towarzyszyć mu promocja. Mam nadzieję, że ukaże się w trakcie tego cyklu, potrzebuje własnej przestrzeni. To kawałek pięknej sztuki, którą chcemy się podzielić. Po prostu pewnego dnia wyjdzie i ludzie nie będą o tym wiedzieć.

Z kolei Corey Taylor określił tę płytę mianem „eksperymentalnej” i „super melodyjnej”.

%%REKLAMA%%

Slipknot rozpoczął już europejską trasę koncertową, w którą wyruszył wraz z Behemothem. Na drodze muzyków znalazł się jeden przystanek w Polsce – już 6 lutego zagrają w łódzkiej Atlas Arenie.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także