Slipknot kończy z graniem tras? Clown przedstawia nową wizję

/ 18 maja, 2023


Jak będzie wyglądać przyszłość koncertowa zespołu Slipknot? Clown przedstawia możliwe rozwiązanie.


Koncerty zawsze były jednym z najważniejszych elementów aktywności zespołu Slipknot. Grupa od samego początku dbała o odpowiedni spektakl i to on przyciągnął do jej twórczości wielu fanów. Czy jednak po przeszło 20 latach na scenie Slipknot nadal będzie prowadził tak aktywny tryb koncertowy?

W wywiadzie dla „Kerrang!” Shawn „Clown” Crahan przedstawił możliwe rozwiązanie:

Mogę ci obiecać, że nie będziemy koncertowali tak jak kiedyś, bo nie dalibyśmy już rady dawać sobie taki wycisk. Rozwiązaniem mogłoby być więcej koncertów w małych miejscach. Czyż nie świetnie byłoby, gdybyśmy grali przez siedem dni w Nowym Jorku albo w Londynie, w niewielkim obiekcie i na przykład zagrali cały album – łącznie z intro, strojami i produkcją z danego okresu. To byłoby fajne. Są piosenki, których nie graliśmy na żywo. Miejsca, których nie odwiedziliśmy. To niedopuszczalne.

Póki co latem Slipknot ma zaplanowaną trasę koncertową promującą jego zeszłoroczny album „The End, So Far”. 15 września ukaże się natomiast album „CMF2” Coreya Taylora i wokalista jesień spędzi na promowaniu solowej płyty.

KOMENTARZE

Przeczytaj także