Slipknot oficjalnie ujawnił nazwisko nowego perkusisty

/ 30 kwietnia, 2024


Wiemy już na pewno, kto jest nowym perkusistą zespołu Slipknot. Grupa opublikowała zdjęcie.


Slipknot niedawno powrócił na scenę po dłużej przerwie, a także po zmianie perkusisty. Kilka miesięcy temu z grupą rozstał się Jay Weinberg, a na jego miejsce trafił nowy bębniarz, którego jednak oficjalnie zespół nie przedstawił.

Teraz się to zmieniło. Grupa opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie i oznaczyła członków. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że nowym perkusistą Slipknot jest Eloy Casagrande, który jeszcze niedawno grał w Sepulturze.

Potwierdziły się zatem spekulacje, że Casagrande zasili skład Slipknota po tym, jak w lutym poinformował, że opuszcza Sepulturę.

Eloy napisał wówczas:

Chciałbym ogłosić moje odejście z Sepultury. Bycie częścią największego brazylijskiego zespołu metalowego to jedno z najlepszych doświadczeń mojego życia. Chciałbym podziękować zespołowi i członkom ekipy. (…)

Może dla fanów zespołu to nie ma sensu, ale trzeba było podjąć decyzję i pomyśleć o nowym cyklu, który nadejdzie. Podejmujemy wybory i nie zawsze są one łatwe. Moje odejście nigdy nie wymaże szacunku i wdzięczności dla zespołu. Na szczęście, idzie nowe. Mam nadzieję dalej tworzyć muzykę i sztukę. Do zobaczenia na trasie.

W swoim nowym image’u zespół nawiązuje do swojej debiutanckiej płyty, która w tym roku świętuje 25-lecie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także