Slipknot zapowiedział koncert w Polsce w 2021 roku [DATA, BILETY]

/ 7 grudnia, 2020

Amerykanie z zespołu Slipknot ogłosili właśnie trasę koncertową po Europie. W planach mają odwiedzić również nasz kraj.


W drugiej połowie lipca 2021 roku zespół Slipknot rozpocznie trasę koncertową po Europie koncertem w Moskwie. Później amerykańska formacja uda się chociażby do Bułgarii, Grecji, Czech, Szwecji czy Finlandii.

Slipknot zagra również w Polsce – 13 sierpnia 2021 roku w znajdujące się na granicy Gdańska i Sopotu ERGO Arenie. Z informacji przekazanych przez zespół w mediach społecznościowych wynika, że bilety trafią do sprzedaży 11 grudnia tego roku.

Dostępne będą w następujących cenach:

  • GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
  • PŁYTA: 239 PLN
  • SEKTORY: 169 – 299 PLN

Plakat promujący trasę:

Nowy album Slipknot w drodze?

Slipknot niedawno rozpoczął pracę nad kolejnym albumem studyjnym. W wywiadzie opublikowanym na kanale YouTube grupy, Shawn „Clown” Crahan powiedział:

Jako że wszyscy mają dużo wolnego czasu, postanowiliśmy wykorzystać go na robienie tego, co wychodzi nam najlepiej, czyli pisanie muzyki. Nie mamy presji, nie musimy tego robić. Robimy to, bo chcemy. Cały świat szaleje, mamy więc szczęście, że możemy być razem i robić to, co kochamy.

O tym, że Slipknot może wrócić do pracy, wcześniej wspomnał wokalista Corey Taylor:

Właśnie gadałem z Clownem, bo myślimy już o tym, jaki będzie kolejny album. On teraz totalnie odlatuje, co jest świetne. Uwielbiam ten jego szalony stan, bo wiem, że usłyszę rzeczy, jakich nigdy nie słyszałem. Jest cholernie kreatywny, co działa inspirująco na Jima Roota. Wszystkie elementy zaczynają do siebie pasować, nie mogę się doczekać.

Dyskografię Slipknot zamyka album „We Are Not Your Kind”, który ukazał się ponad rok temu. Ostatnie miesiące Corey Taylor poświęcił na pracę nad solowym albumem. Przyznał też, że zespół Stone Sour został zawieszony na czas nieokreślony.

KOMENTARZE

Przeczytaj także