Slipknot zwiastuje nowy materiał niepokojącym filmem. Płyta w drodze?

/ 19 lipca, 2022

W sieci pojawiło się coś, co należy uznać za pierwszą zapowiedź premierowego materiału od zespołu Slipknot.


Wiadomo nie od dziś, że Slipknot w ostatnim czasie zajmował się przygotowywaniem nowej muzyki. Corey Taylor kilkukrotnie mówił w wywiadach, że premiera nowej płyty nadejdzie szybciej, niż niektórym się wydaje. Wciąż oczywiście nie wiemy, kiedy to nastąpi, ale niewykluczone, że niedługo.

Slipknot w mediach społecznościowych umieścił typowe dla siebie nagranie, które okraszono tytułem „Początek końca” (org. „The beginning of The End”). Oczywiście nie wiemy, co to dokładnie oznacza, ale fani zespołu są pewni, że to zwiastun nowych utworów od Amerykanów.

Pod koniec zeszłego roku Slipknot opublikował utwór „The Capletown Rag”. Nie wiadomo jednak, czy trafi on na nową płytę. Dyskografię Slipknot zamyka album „We Are Not Your Kind” z 2019 roku.

Niewykluczone, że Amerykanie zagrają coś nowego na koncercie w Polsce, który odbędzie się już 7 sierpnia w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Jako goście specjalni zaprezentować mają się ukraiński Jinjer i Vended, czyli zespół, w którym występuje syn Coreya Taylora.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także