Sons Of Apollo odwołuje europejską trasę z powodu koronawirusa

/ 5 marca, 2020

Supergrupa Sons Of Apollo zaledwie kilka dni po wystartowaniu europejskiej trasy koncertowej poinformowała o odwołaniu reszty zaplanowanych koncertów. Powodem jest zagrożenie koronawirusem.

Zespół napisał w oświadczeniu:

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że nie mamy innego wyboru, jak przerwać trasę po Europie, Rosji i Ukrainie i przełożyć pozostałe koncerty.

Epidemia koronawirusa eskalowała do tego stopnia, że rządy postanowiły zamknąć obiekty, ograniczyć imprezy masowe, loty i nie mamy gwarancji, że nasze koncerty doszłyby do skutku. (…)

Oprócz obaw o zdrowie, dochodzą też problemy ekonomiczne i finansowe ryzyko związane z trasą dla zespołu spoza kontynentu. Podejmując takie kroki ograniczamy ryzyko ogromnych strat finansowych w takiej, niezależnej od nas sytuacji. (…)

Obiecujemy przełożyć wszystkie odwołane koncerty tak szybko, jak tylko będzie można bezpiecznie wrócić.

Choć zdarzały się przypadki odwoływania pojedynczych koncertów w Europie z powodu koronawirusa, Sons Of Apollo jest pierwszym dużym zespołem, który odwołał całą trasę. Odwoływane są też trasy koncertowe w Azji. Ogłosili to między innymi Slipknot, Green Day i Avril Lavigne.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także