Sophia Urista (Brass Against) wydała oświadczenie po szokującym występie na Welcome To Rockville

/ 17 listopada, 2021

Nie milkną echa koncertu Brass Against, podczas którego wokalistka oddała mocz na jednego z fanów. Sophia Urista postanowiła zabrać głos w sprawie.


Podczas koncertu Brass Against, który kilka dni temu odbył się na amerykańskim festiwalu Welcome To Rockville, doszło do incydentu, który od kilku dni szeroko komentowany jest w mediach na całym świecie. Sophia Urista, wokalistka zespołu, oddała mocz na jednego z fanów, który pojawił się na scenie. Sprawą ostatnio zainteresowała się policja.

Zaraz po tym wydarzeniu oświadczenie wydał zespół Brass Against, który napisał:

Świetnie się bawiliśmy wczoraj wieczorem na Welcome to Rockvill. Sophia dała się ponieść emocjom. To coś, czego żaden z nas się nie spodziewał i zapewniamy, że nie zobaczycie tego ponownie na naszych koncertach.

Teraz natomiast do sprawy postanowiła odnieść się sprawczyni całego zamieszania, Sophia Urista. Napisała ona w swoich mediach społecznościowych:

Chcę się wypowiedzieć na temat mojego występu na festiwalu metalowym Rockville w Daytona. Zawsze przesuwałam granice w muzyce i na scenie. Tamtej nocy przesunęłam granice za daleko.

Ponad wszystko kocham moją rodzinę, zespół oraz fanów i wiem, że niektórzy zostali zranieni lub urażeni tym, co zrobiłam. Przepraszam ich i chcę, żeby wiedzieli, że nie miałam takiej intencji.

Nie jestem artystką, która chce szokować. Zawsze chcę stawiać muzykę na pierwszym miejscu. Jestem wdzięczna za całą waszą nieustającą miłość i wsparcie.

Zespół Brass Against ma być supportem podczas przyszłorocznej trasy koncertowej zespołu Tool, która obejmie również nasz kraj. Grupy pojawią się w Polsce 21 maja 2022 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także