Sophie Ellis-Bextor ponownie w Polsce. Koncert w 2022 roku! [DATA, BILETY]

/ 22 listopada, 2021

Sophie Ellis-Bextor ogłosiła właśnie szczegóły trasy koncertowej, która obejmie również nasz kraj.


Sophie Ellis-Bextor powraca do Polski, tym razem ze swoim najnowszym albumem „Songs From The Kitchen Disco”. Artystka zagra 9 kwietnia 2022 w warszawskiej Praga Centrum.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 26 listopada, o godzinie 9:00.

Sophie Ellis-Bextor zyskała sławę dzięki singlowi Spillera „Groovejet” oraz swojemu wielkiemu światowemu przebojowi „Murder on the Dancefloor”. Jej debiutancki solowy album „Read My Lips” został wydany w 2001 roku i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Przez kolejne lata na rynku ukazywały się jej następne albumy „Shoot from the Hip” (2003), „Trip the Light Fantastic” (2007) i „Make A Scene” (2011), ale to dopiero „Wanderlust”, który ukazał się w 2014, okazał się jej wielkim komercyjnym sukcesem w UK. Spędził 3 tygodnie w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się płyt, sprzedając się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

W 2020 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych zorganizowała cykl Kitchen Disco, podczas którego w czasie lockdownu razem z pięcioma synami wykonywała swoje największe hity.

KOMENTARZE

Przeczytaj także