Staind. Aaron Lewis o najbliższej przyszłości zespołu

/ 20 stycznia, 2017

Staind nie dawało znaku życia, a fani z niecierpliwością czekają na informacje o reaktywacji zespołu. Aaron Lewis udzielił ostatnio wywiadu, w którym wypowiada się o najbliższej sytuacji zespołu.

Encyklopedia TerazRock.pl – sprawdź swoich ulubionych wykonawców

Staind, według słów wokalisty, będzie nieaktywne jeszcze przez nieokreślony czas w przyszłości, a fani nie powinni spodziewać się zjednoczonej grupy w najbliższej przyszłości. Aaron Lewis mówi:

Widzę zdecydowanie, że ten projekt będzie wstrzymany przez jakiś czas. Muszę pozostać skupiony na mojej karierze country. Muszę to pociągnąć tak jak tego wymaga sytuacja. Mógłbym zaryzykować cały ten dobry odbiór moich występów country na rzecz Staind. Ale to jeszcze nie czas na to. Póki co nie jestem w stanie nawet o tym myśleć.

O sytuację w zespole został zapytany także gitarzysta Mike Mushok

Ludzie do mnie przychodzą i pytają czy nie jestem zły. Nie mogę być. Aaron wydaje się być szczęśliwy z tym co robi. A gdyby nie był szczęśliwy… nie ważne co robię, kiedy idę do Aarona, nie jestem w stanie mu powiedzieć o licznych ofertach które mamy. Nie mogę mu tego zrobić. Odesłałby mnie. Nie byłoby zabawy, nie byłoby tak jak powinno być. Jeśli będziemy na to gotowi, zrobimy to. Jeśli nie, mamy swoje projekty.

Aaron Lewis wydał EP-kę z muzyką country „Town Line” w 2010 roku oraz dwie długogrające płyty – „The Road” w 2012 roku oraz „Sinner” we wrześniu 2016 roku. Mike Mushok wraz z byłym wokalistą Three Days Grace, Adamem Gontierem, wydali debiutancki album Saint Asonia, z dobrze przyjętym singlem „Better Place”.

Staind: Not Again

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także