Steve Lukather (Toto) z zaskakującą opinią na temat Slipknot

/ 22 listopada, 2020


Gitarzysta Toto powiedział, co myśli o zespole Slipknot i jego wokaliście, Coreyu Taylorze.


Mogłoby się wydawać, że wiele dzieli amerykańską gwiazdę rocka lat 80., zespół Toto, i jednego z najważniejszych przedstawicieli metalu przełomu wieków, zespół Slipknot.

Jak się jednak okazuje, gitarzysta Toto, Steve Lukather jest wielkim fanem Slipknota. W wywiadzie dla „Metal Master Kingdom” powiedział:

Uwielbiam Slipknot! Uważam, że to zajebisty zespół. Poznałem Coreya przy okazji różnych akcji charytatywnych, w których braliśmy udział i spędziłem z nim nieco czasu. Nie mogłem uwierzyć, że wie, kim jestem. Co za wspaniały wokalista i jakie ładne ma włosy! To znakomici muzycy i jeden z najstraszniejszych zespołów, jakie widziałem w życiu. Kiedyś obejrzałem teledysk Slipknota i musiałem spać przy zapalonym świetle. A potem poznałem jednego z członków i okazał się najmilszą osobą na świecie.

Szczyt popularności Toto przypadł na lata 80., kiedy zespół wydał takie płyty jak „Toto IV” i „The Seventh One”. Ostatni album Toto ukazał się w 2018 roku pod tytułem „Old Is New”. Steve Lukather jest jedynym członkiem zespołu, który zagrał na wszystkich płytach.

fot. Weatherman90

KOMENTARZE

Przeczytaj także