Steven Tyler wiele lat był wściekły na kolegów z Aerosmith

/ 22 grudnia, 2019

Steven Tyler w wywiadzie dla „Haute Living” wspomniał lata osiemdziesiąte, kiedy to został wysłany przez swoich kolegów na odwyk. Wokalista Aerosmith przyznaje, że wówczas go to bardzo rozzłościło.

Jeden z największych przebojów Aerosmith obraża LGBT?

Steven Tyler mówi:

Na początku lat 80. narkotyki nas sponiewierały. Jako pierwszy wylądowałem na odwyku. Management i zespół dokonali interwencji. Myśleli, że jak wokalista będzie czysty to skończą się problemy. Rzuciłem narkotyki, ale wiele lat byłem na nich wściekły za to, że wysłali mnie na odwyk, a sami udali się na wakacje. Ale dziś jestem im za to wdzięczny.

Aerosmith powraca do Polski. Amerykański zespół wystąpi 12 lipca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety są już w sprzedaży.

Ostatni album studyjny Aerosmith ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Music from Another Dimension!”. Czy jest szansa na nową płytę?

Gitarzysta Joe Perry jest do tego pomysłu nastawiony optymistycznie. W wywiadzie dla „Star Tribune” powiedział:

Jest taka szansa. Teraz mamy na głowie koncerty w Las Vegas, ale mam nadzieję, że częste przebywanie razem na scenie zaprowadzi nas w końcu do studia. Chciałbym nagrać jakąś płytę, albo przynajmniej kilka piosenek. Wiem, że nas na to stać.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Joe Perry przygotował nowy album wraz z Hollywood Vampires, który ukazał się 21 czerwca 2019 roku pod tytułem „Rise”. Hollywood Vampires także wystąpi w Polsce – 18 sierpnia 2020 roku na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także