Steven Wilson odwołał koncert w Warszawie

/ 14 lipca, 2020

Steven Wilson miał wystąpić 30 września na warszawskim Torwarze. Artysta jednak poinformował o odwołaniu całej trasy koncertowej.

Steven Wilson napisał:

Ze względu na trwające restrykcje dotyczące zgromadzeń publicznych i w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie fanów, zespołu, ekipy i wszystkich zaangażowanych w koncert z wielką niechęcią muszę odwołać zaplanowane na wrzesień 2020 koncerty.

Chociaż odwołanie koncertów nie jest niespodzianką, nadal stanowi dla mnie wielkie rozczarowanie. Niedługo poinformuję was o moich planach koncertowych.

Steven Wilson wcześniej przełożył premierę płyty „The Future Bites” na 29 stycznia 2021 roku. Artysta napisał:

„The Future Bites” to nie tylko muzyka, ale wielki projekt konceptualny na większą skalę niż kiedykolwiek robiłem. Niestety ze względu na pandemię wystąpiły bezprecedensowe problemy, począwszy od problemów produkcyjnych (zwłaszcza w przypadku wersji deluxe), niepewności co do przyszłości sklepów płytowych i niemożliwości nakręcenia większości planowanych materiałów wideo.

%%REKLAMA%%

W marcu poznaliśmy pierwszy utwór zapowiadający nową płytę, zatytułowany „Personal Shopper”.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także