Sting i Shaggy kontynuują współpracę. Nowy utwór duetu w sieci [AUDIO]

/ 19 września, 2018

Początkowo współpraca Stinga oraz Shaggy'ego miała obejmować tylko jeden utwór – „Don’t Make Me Wait”. Jak się później okazało, panowie na tyle dobrze się rozumieli, że nagrali cały album. Krążek „44/876” (jest to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego) ukazał się na rynku 20 kwietnia tego roku i został ciepło przyjęty m.in. w naszym kraju, gdzie uzyskał status złotej płyty. To jednak nie koniec. Duet kontynuuje swoją owocną współpracę!

Do sieci trafił ostatnio tekstowy klip do zupełnie premierowego singla zatytułowanego „Skank Up (Oh Lawd)”. Kompozycja została nagrana w różnych studiach podczas letniej europejskiej trasy koncertowej. Za produkcję całości odpowiedzialny jest Martin Kierzsenbaum. Warto też dodać, że gościnnie muzyków wsparł dancehallowy wokalista z Jamajki – Ding Dong. Poniżej możecie zapoznać się z tą piosenką:

Dwa koncerty już niebawem!

W ramach trasy promującej płytę „44/876” artyści wystąpią 17 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, a dwa dni później – 19 listopada – w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety na polskie koncerty są już w sprzedaży! Organizatorem koncertów jest Live Nation. 

Podczas trasy koncertowej do dwóch głównych bohaterów na scenie dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara), a także członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Publiczność, oprócz utworów, które znalazły się na albumie „44/876”, usłyszy także takie hity, jak m.in. „Every Breath You Take” „Englishman in New York”„Mr. Boombastic” czy „Angel” i to w dodatku w nowej odsłonie. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także