Sting w Polsce. Ważny komunikat organizatora!

/ 12 października, 2017

Sting wystąpi dzisiaj, 12 października 2017 roku, w krakowskiej Tauron Arenie. Organizator, firma Live Nation Polska, przypomina, że wszystkie bilety na koncert są spersonalizowane.

Pink zaśpiewała z Guns N' Roses [WIDEO]

Wszystkie bilety na koncert Stinga są spersonalizowane, co oznacza, że widnieje na nich imię i nazwisko posiadacza. Przy wejściu na koncert trzeba będzie okazać dowód tożsamości, by potwierdzić prawdziwość danych, zawartych na bilecie. W przypadku niezgodności danych lub braku dowodu, organizator może odmówić uczestnikowi wejścia na koncert.

Rozkład godzinowy koncertu:

  • 18.00 – wejście early entrance
  • 18.30 – wejście
  • 20.00 – Joe Sumner
  • 20.45 – Sting

Legendarny wokalista i basista zespołu The Police wciąż promuje swój nowy solowy album, „57th & 9th”, który ukazał się w listopadzie zeszłego roku. Sting postanowił osobiście zaprosić wszystkich fanów na tegoroczny polski koncert:

Stingowi podczas trasy koncertowej towarzyszy trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.

Zobacz dokument o Stingu

Stacja ARTE, która od kilku miesięcy dostępna jest również w polskiej wersji językowej, przypomina tego lata najważniejsze postaci pochodzące z Wielkiej Brytanii. Znajdą tam dla siebie również fani rocka.

Na wspomnianej wyżej stronie miłośnicy dobrych dźwięków mogą zobaczyć koncerty, a także prawie godzinny dokument zatytułowany „Sting – Beyond The Police”, który opowiada o życiu Stinga. Film jest dostępny również z polskimi napisami.

ARTE po polsku to część projektu ARTE Europe, który ma na celu dotarcie do nowej publiczności spoza Francji oraz Niemiec (ARTE to francusko-niemiecki kanał telewizyjny, który swoją emisję rozpoczął w 1992 roku). W tym celu udostępnia zupełnie za darmo swoje programy w różnych językach.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także