Sting wykonał trzy słynne utwory w swoim domowym studiu [WIDEO]

/ 4 maja, 2020

Wokalista legendarnego The Police wziął udział w akcji, z której cały dochód przeznaczony jest na wsparcie dwóch organizacji charytatywnych – Sweet Relief Musicians Fund lub MusiCares’ COVID-19 Relief Fund. Podobnymi nagraniami dzielili się Joan Jett, James Bay, Graham Nash i wielu innych.

Sting wystąpił w swoim domowym studiu nagraniowym, gdzie wykonał trzy słynne kompozycje: „Message in a Bottle”, „Fragile” oraz „Englishman in New York”. Z trwającym ponad dziesięć minut nagraniem możecie zapoznać się poniżej:

Mam szczęście, że posiadam własne studio, w którym mogę pracować codziennie. To rozwiązanie, z którego bardzo się cieszę. Jestem również wdzięczny wszystkim pracownikom opieki zdrowotnej, którzy wykonują niesamowitą pracę, codziennie ryzykując własnym życiem na pierwszej linii frontu. Najlepsze, co możemy zrobić, to im pomóc – nie chorując, żeby nie dokładać im dodatkowej pracy. To sprawa, która dotyczy nas wszystkich.

– powiedział Sting.

%%REKLAMA%%

Artysta zmuszony został niedawno do przełożenia trasy koncertowej po Europie – powodem była oczywiście pandemia koronawirusa. Sting na PGE Narodowym zagra 24 lipca 2021 roku.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg | fot. Raph_PH

KOMENTARZE

Przeczytaj także