Sting zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 24 czerwca, 2019

Cherrytree Management i Live Nation ogłaszają koncert Sting: My songs, który odbędzie się 2 listopada w Tauron Arenie Kraków.

Sting w Polsce – bilety

  • Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od piątku, 28 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl
  • Członkowie Fan Clubu Stinga będą mogli zakupić bilety od wtorku, 25 czerwca od 10:00 do środy, 26 czerwca, do 17:00
  • Posiadacze kart Citi będą mieli dostęp do przedsprzedaży od środy 26 czerwca, od godz. 10:00 do czwartku, 27 czerwca, do godz. 17:00
  • Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się w czwartek, 27 czerwca o 10:00 i potrwa do 17:00

Koncert Stinga: My Songs, który jest obecnie w trasie po Europie, będzie hucznym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

%%REKLAMA%%

Podczas koncertu, który został okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of God”, „Shape of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, czy „Message in the Bottle”, które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także