Sting zapowiedział koncert w Polsce w 2023 roku [DATA, BILETY]

/ 21 listopada, 2022


W przyszłym roku na jeden koncert do Polski powróci Sting.


Sting powraca do Polski w ramach trasy koncertowej promującej „My Songs”. Po sukcesie tegorocznego koncertu na stadionie PGE Narodowy Sting zagra 20 lipca 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej 25 listopada o godzinie 12.00. Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając oficjalną stronę artysty.

20.07.2023 – TAURON Arena Kraków

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 23.11.2022 od 12:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 24.11.2022 od 12:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: 25.11.2022 od 12:00 na www.LiveNation.pl

Koncert z trasy My Songs Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego. Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, My Songs został okrzyknięty przez The Times jako „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu”.

Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Message In A Bottle” i wiele innych.

W trasie Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.

KOMENTARZE

Przeczytaj także