Stone Temple Pilots odwołuje trasę. Jeden z członków musi poddać się operacji

/ 24 stycznia, 2020

Zespół Stone Temple Pilots, który 10 lutego wyda akustyczny album, zatytułowany „Perdida” odwołał akustyczną trasę koncertową. Powodem jest silna dyskopatia u Jeffa Gutta. Lekarze zalecili muzykowi natychmiastową operację, po której wymagana jest kilkutygodniowa rekonwalescencja. Zespół ma nadzieję, że Gutt zakończy terapię przed letnią trasą z zespołami Live i Bush i grupa będzie mogła powrócić do koncertowania. Akustyczne koncerty zostaną przełożone prawdopodobnie na jesień.

Posłuchaj nowego utworu Stone Temple Pilots

Jak podaje „Rolling Stone” nowa płyta grupy będzie bardziej akustyczna i została nagrana na starym sprzęcie. Tematem przewodnim płyty będzie strata (to właśnie po hiszpańsku oznacza jej tytuł), a jeden z utworów dotyczyć będzie śmierci Scotta Weilanda i Chestera Benningtona. Jak mówi Jeff Gutt:

Nie znałem Scotta ale dobrze znałem Chestera od 2000 roku, będzie więc trochę o nim w tej piosence. Ale tylko w tym jednym przypadku. Reszta opowiada o byłych dziewczynach.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także