„Stranger Things 3” pobił rekord popularności Netflixa

/ 10 lipca, 2019

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” miał swoją premierę 4 lipca tego roku i już został obejrzany rekordową liczbę razy. W ciągu czterech dni od premiery po serial sięgnęło 40,7 milionów użytkowników Netflixa. To więcej niż jakikolwiek inny film lub serial na tej platformie. Póki co cały sezon ukończyło już 18,2 miliony użytkowników.

„The Neverending Story” przeżywa drugą młodość dzięki „Stranger Things”

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawiają się nowi bohaterowie. Jest to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wciela się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która odkrywa mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wciela się w postać Myrona Kline'a (ordynarnego, skorumpowanego polityka), drugi jest natomiast dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

%%REKLAMA%%

Poprzednie dwa sezony „Stranger Things” również należały do największych przebojów platformy Netflix. Oficjalnie nie potwierdzono jeszcze, czy powstanie czwarty sezon „Stranger Things”, ale ze wcześniejszych wypowiedzi twórców wynika, że mają zaplanowaną fabułę obejmującą cztery sezony.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także