„Stranger Things 3” z oficjalnym teaserem. Poznaliśmy tytuły odcinków

/ 10 grudnia, 2018

Bijący rekordy popularności serial Netflixa „Stranger Things” doczekał się oficjalnego teasera, z którego dowiedzieliśmy się kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim potwierdzone zostało, że 3. sezon będzie miał swoją premierę w 2019 roku (nieoficjalnie mówi się, że nie wcześniej, niż latem przyszłego roku).

Ponadto zapowiedź była prezentacją tytułów kolejnych ośmiu odcinków nowego sezonu serialu. Oto one:

  1. „Suzie, Do You Copy?”
  2. „The Mall Rats”
  3. „The Case of the Missing Lifeguard”
  4. „The Sauna Test”
  5. „The Source”
  6. „The Birthday”
  7. „The Bite”
  8. „The Battle of Starcourt”.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Gwiazdy serialu z podwyżkami

Według „Hollywood Reporter” wszystkie gwiazdy „Stranger Things” dostaną solidną podwyżkę. Winona Ryder i David Harbour, którzy grają w nim główne role dorosłe dostaną 350 tysięcy dolarów za odcinek. Millie Bobby Brown, która dzięki postaci Eleven, wybiła się na tym serialu, zarobi 300 tysięcy dolarów za odcinek, choć niektóre źródła mówią, że jej gaża podniesiona będzie do 350 tysięcy.

Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin i Noah Schnapp – odtwórcy głównych ról dziecięcych, zgarną niewiele mniej, bo 250 tysięcy dolarów za odcinek, a Natalia Dyer, Charlie Heaton Joe Keery, którzy wcielają się w postacie drugoplanowe, będą musieli zadowolić się kwotą około 150 tysięcy za odcinek. Trzeci sezon „Stranger Things” ma liczyć osiem odcinków.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także