„Stranger Things 4” z pierwszym teaserem [WIDEO]

/ 14 lutego, 2020

Netflix opublikował pierwszy teaser serialu „Stranger Things 4”. Wynika z niego, że akcja będzie działa się w Rosji, a jednym z bohaterów będzie Jim Hopper, który rzekomo zginął pod koniec trzeciego sezonu. Serial powinien trafić na platformę Netflix jeszcze w tym roku.

Poniżej możecie obejrzeć teaser.

Trzeci sezon „Stranger Things” miał swoją premierę w lipcu 2019 roku i okazał się jednym z najbardziej kasowych produkcji Netflixa.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

ZAMÓW TERAZ

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także