„Stranger Things”. Netflix pokazał zdjęcia z 4. sezonu serialu [FOTO]

/ 24 marca, 2022

Premiera nowych odcinków „Stranger Things” coraz bliżej, a Netflix podgrzewa atmosferę!


Nowa odsłona „Stranger Things” będzie podzielona na dwie części – pierwsze odcinki zadebiutują na Netfliksie 27 maja, natomiast pozostałe 1 lipca. W sumie pojawić ma się dziewięć epizodów. To pierwszy przypadek w historii produkcji, gdy sezon dzielony jest na dwie części. Na popularnej platformie to jednak coraz powszechniejsza praktyka.

Właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia z 4. sezonu „Stranger Things”:

Niedawno ogłoszono, że zamówiono również 5. sezon „Stranger Things”. Ma być on jednocześnie finałowym.

Opublikowany już wcześniej trailer nowej odsłony serialu:

W obsadzie „Stranger Things 4” pojawiły się nowe twarze. Jedną z nich jest Amybeth McNulty, znana jako Ania z Zielonego Wzgórza, z innego serialu Netflixa Ania, nie Anna”. Zagra ona Vicky, „wyluzowaną i wygadaną kujonkę, która zwróci uwagę jednego z głównych bohaterów”. Do składu dołączy też Miles Truitt jako koszykarz Patrick i Grace Van Dien jako Chrissie, czyli najpopularniejsza dziewczyna w Hawkins High skrywająca mroczny sekret.

Już wcześniej ogłoszono, że w serialu pojawi się Robert Englund (znany z roli Freddiego Kruegera z „Koszmaru z ulicy Wiązów”). Oprócz Englunda obsadę nowego sezonu „Stranger Things” zasilą między innymi Jamie Campbell Bower („Harry Potter”) i Tom Wlaschiha („Gra o tron”).

KOMENTARZE

Przeczytaj także