„Stranger Things”. Posłuchaj ścieżki dźwiękowej z trzeciego sezonu serialu [AUDIO]

/ 1 lipca, 2019

Premiera trzeciego sezonu „Stranger Things” będzie miała miejsce już 4 lipca. W sieci udostępniona została ścieżka dźwiękowa, którą przygotowali Kyle Dixon oraz Michael Stein:

Niedawno Netflix opublikował kolejna oficjalną i zarazem finałową zapowiedź nowego sezonu swojego niezwykle popularnego serialu „Stranger Things”. Ostatnio zaskoczyć postanowił polski oddział serwisu, który do współpracy zaprosił Macieja Trojanowskiego. Prowadził od program „Nie do wiary”, który emitowano do 2013 roku, a który opowiadał o zjawiskach nadprzyrodzonych. Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie!

Open'er Festival 2019 z gwiazdami „Stranger Things” w składzie

Sprawdźcie filmik zatytułowany „Nie może być”:

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

%%REKLAMA%% 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także