„Stranger Things”. Wideo zza kulis popularnego serialu Netflixa

/ 24 czerwca, 2018

Aktualnie w Atlancie trwają prace nad trzecim sezonem „Stranger Things”. Z przekazywanych wcześniej informacji wiemy już trochę na temat tego, co wydarzy się w kolejnych epizodach serialu – w trzecim sezonie większą rolę dostanie Erica – 11-letnia siostra Lucasa, grana przez Priah Ferguson.

Gwiazda „Stranger Things” złamała nogę i odwołuje występy publiczne

W trzecim sezonie pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku. Jesteście ciekawi, jak wygląda praca na planie „Stranger Things”? Możecie się o tym przekonać na własne oczy:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także