Strip-tease Chylińskiej

/ 22 września, 2004


– Titus, jak byłeś mały, to bawiłeś się klockami Lego czy preferowałeś lalki Barbie?


– Miałem Lego, to był gdzieś tak 70 rok… Musiałem je zaimportować ze Szwajcarii, od chrzestnego. O k…a, jestem ochrzczony! Teraz do mnie dotarło! (śmiech)


To fragment pierwszej odsłony rubryki Strip-tease, w której brał udział Titus z Acid Drinkers (numer z września 2004). Czas na kolejną rundę!


Na pewno są takie pytania, które chcielibyście zadać czołowym reprezentantom naszej rockowej sceny. Postanowiliśmy Wam to umożliwić. Co dwa miesiące znany muzyk – podamy wcześniej kto – będzie czekał na Wasze maile i listy z pytaniami (ale nie więcej niż trzy na raz!). Nie muszą dotyczyć one muzyki czy kariery. Możecie pytać o wszystko, a nazwa rubryki – Strip-tease – ma przypominać, że chodzi o śmiałe akcje. I nagą prawdę. Oczywiście, artysta, który się zgodzi wziąć udział w całym tym przedsięwzięciu, ma prawo dokonać wyboru pytań, ale już my dopilnujemy, żeby nie odrzucił zbyt wielu spośród tych najtrudniejszych. Oczywiście wydrukujemy wybrane pytania podpisując je tak, jak Wy je podpiszecie. Ale fajnie byłoby, gdybyście podawali prawdziwe nazwiska i adresy, bo autor pytania, które najbardziej spodoba się zaproszonemu artyście, zostanie nagrodzony jego płytą (z autografem). Ściślej biorąc: tym razem będzie to Artystka i to od dawna budząca duże emocje, dla wielu kontrowersyjna. Czyli usiądzie na naszym „gorącym krześle” – znana z O.N.A., a ostatnio prowadząca własny zespół –


AGNIESZKA CHYLIŃSKA.


Czekamy na pytania do 10 października. Pocztą tradycyjną: na adres redakcji, mailem: terazrock@terazrock.pl (z hasłem „striptease” w tytule wiadomości).

REDAKCJA

KOMENTARZE

Przeczytaj także