Styczniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 30 grudnia, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił styczniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Styczniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 30 grudnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

STYCZNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w styczniu?

18 stron najnowszego „Teraz Rocka” nasi redaktorzy poświęcili zespołowi Fleetwood Mac. Decyzja o przygotowaniu takiej, a nie innej wkładki zapadł zaraz po tym, gdy poinformowano o śmierci Christine McVie, jednej z legendarnych wokalistek brytyjskiej grupy. Fleetwood Mac w swojej karierze wydał w sumie siedemnaście albumów studyjnych. W numerze przeczytacie o nich, a także o historii formacji.

Na okładce inna legenda rockowych scen – Iggy Pop. Artyście, który w przyszłym roku zagra w Polsce przy okazji koncertu Red Hot Chili Peppers, poświęciliśmy obszerny artykuł. Poza tym napisaliśmy o liderze U2 – Bono, zespołach Queen, Deep Purple i Grateful Dead. Nie zabrakło miejsca dla kolejnej „Historii rocka” – tym razem przyjrzeliśmy się bliżej 1991 rokowi. Jednemu z najważniejszych w historii gitarowych brzmień!

Nasi redaktorzy przygotowali sporo wywiadów. Na ich pytania odpowiedzieli przedstawiciele zarówno polskich (Lady Pank, Rendez-Vous), jak zagranicznych (Def Lappard, Volbeat, Katatonia, The Exploited) zespołów. Ponadto przepytaliśmy kilku solistów – Tarję Turunen, Ville Valo oraz Glena Hansarda.

Nie sposób nie wspomnieć również o relacjach z koncertów – obejrzeliśmy, wysłuchaliśmy i w końcu opisaliśmy występy takich wykonawców jak T.Love, Volbeat, Voo Voo, Daria Zawiałow, Anneke van Giersbergen, Zeal & Ardor czy Muchy. Poza tym w numerze wiadomości ze świata rocka oraz recenzje dziesiątek najnowszych wydawnictw.

KOMENTARZE

Przeczytaj także