Styczniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 29 grudnia, 2021

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił styczniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Styczniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 29 grudnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

STYCZNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w styczniu?

16-stronicową wkładkę styczniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy brytyjskiej formacji Duran Duran. Czołowi przedstawiciele New Romantic bez wątpienia swoją dotychczasową twórczością zasłużyli sobie na podobne wyróżnienie. Zespół, który istnieje od 1978 roku, w październiku wydał swój piętnasty album. Na łamach naszego miesięcznika przeczytacie nie tylko o wszystkich wydawnictwach, ale również poznacie fascynującą historię Duran Duran.

Na okładce najnowszego „Teraz Rocka” znalazł się natomiast Alice Cooper, który odpowiedział na pytania naszego redaktora, co zaowocowało obszernym wywiadem. Zresztą rozmów w miesięczniku nie brakuje – na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele Whitesnake, Volbeat, Nocnego Kochanka, Sodom czy LaNinia. Przepytaliśmy ponadto Wojtka Mazolewskiego, Grzegorza Kupczuka i Mariusza Dudę.

Niezmiennie polecamy artykuły. Poza stałymi rubrykami, jak „Części pierwsze” czy „5 na 5”, znajdziecie również tekst poświęcony duetowi, o którym zrobiło się ostatnio ponownie głośno – Robertowi Plantowi i Alison Krauss. W tym miesiącu nie zabraknie również relacji z koncertów. Nasi ludzie pojawili się na występach The Rolling Stones, Dog Eat Dog, Leprous, Lao Che czy Edyty Bartosiewicz.

W numerze znajdziecie również podsumowanie kończącego się roku w znanym już wydaniu – „Teraz Najlepsi”. Swoje przemyślenia dotyczące kończącego się roku przedstawili nie tylko dziennikarze naszego miesięcznika, ale również zaproszeni goście.

KOMENTARZE

Przeczytaj także