Styczniowy „Teraz Rock” – kup teraz!

/ 29 grudnia, 2020

W sprzedaży – zarówno internetowej, jak i stacjonarnej – dostępny jest styczniowy numer naszego miesięcznika.


Zapowiedziany na łamach naszego portalu styczniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży internetowej. Kilkanaście dni temu pojawił się w ofercie naszego sklepu on-line i dostępny jest, zgodnie z tradycją, za 12,99 zł.

Jeśli chodzi o dostępność w stacjonarnych punktach sprzedaży prasy – miesięcznik zadebiutował na półkach 30 grudnia. Informujemy jednocześnie, że mimo ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 większość punktów sprzedaży prasy działa bez zakłóceń. Sieć Empik, w której również znajduje się „Teraz Rock”, poinformowała, że jej wszystkie salony – również te w galeriach handlowych – są otwarte z zachowaniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Jeśli jednak wolisz wygodniejszą i bezpieczniejszą formę zakupów – zajrzy do naszego sklepu TerazRock.com!

STYCZNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ ON-LINE!

Nowy „Teraz Rock” – o czym piszemy?

Zgodnie z wieloletnią tradycją, początek roku to czas podsumować. W styczniowym „Teraz Rocku” znajdziecie zatem sekcję „Teraz Najlepsi 2020” – zarówno nasi redaktorzy, jak i zaproszeni przez nich goście przygotowali podsumowanie kończącego się roku. Obejmuje ono oczywiście szeroko rozumianą muzykę rockową – zarówno krajową, jak i zagraniczną.

W styczniu wkładki doczekał się niemiecki zespół U.D.O., który sformowany został w 1987 roku przez Udo Dirkschneidera, wokalistę zespołu Accept. Grupa na przestrzeni ostatnich dekad przygotowała kilkanaście albumów długogrających i to właśnie im postanowili przyjrzeć się nasi redaktorzy. Poza tym w tekście przedstawili historię zespołu, a także zmiany, które w nim zachodziły na przestrzeni lat. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów klasycznego heavy metalu!

Obszerny tekst w nowym „Teraz Rocku” poświęciliśmy legendarnemu Paulowi McCartneyowi. Eksbeatles opublikował niedawno nowy i świetnie przyjęty album pt. „McCartney III”, dlatego okazja do zaprezentowania muzyka na okładce numeru była niepowtarzalna. Poza tym w piśmie teksty o zespołach Omega oraz Whitesnake czy Gordonie Haskellu.

Nie zabrakło  również wywiadów. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak: Smashing Pumpkins, Foo Fighters, The Cranberries, Turbo, Perfect, Budka Suflera, Pink Freud, Yungblud czy You Me At Six.

Na końcu numeru znajdziesz ponadto dodatek poświęcony zespołowi The Smashing Pumpkins!

KOMENTARZE

Przeczytaj także