Styczniowy „Teraz Rock” – ostatnie dni w sprzedaży!

/ 28 stycznia, 2019

Jeszcze tylko dziś i jutro styczniowy „Teraz Rock” dostępny będzie w kioskach w całej Polsce. Planowałeś zakup? Nie zwlekaj! Od środy pismo będzie można zamówić jedynie w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

„Teraz Rock” został delikatnie odświeżony. To pokłosie chociażby przeprowadzonej przez nas ankiety, w której wypowiedziały się setki z Was. Tę decyzję, a także doboru zespołu do wkładki, tłumaczy również Redaktor Naczelny, Wiesław Weiss – poniżej fragment styczniowego wstępniaka:

Co ciekawe, zdecydowana większość uczestników ankiety opowiedziała się za powtórkowymi wkładkami, mimo że w sieci komentowane są one często z niechęcią. Ale sieć to sieć, pismo to pismo i w tym numerze wkładkę poświęcamy grupie Queen – nie wyobrażaliśmy sobie, by na fali ogromnego zainteresowania zespołem, wywołanego przez film Bohemian Rhapsody, nie przypomnieć jego historii i dokonań oraz nie odnieść się do nieścisłości i uproszczeń, na jakie pozwolili sobie twórcy ekranowej biografii.

Jak już zostało wspomniane, zespołem, któremu w 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca jest Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się 18-stronicowej wkładki, w której opisaliśmy jej historię oraz studyjne i sceniczne dokonania. Ten właśnie zespół zdobi również okładkę styczniowego „Teraz Rocka”.

Nie mniej interesująco prezentują się wywiady, które znajdą się w nowym numerze. Przepytaliśmy między innymi Pawła KukizaJean-Michela Jarre’aGeorge’a Ezrę, muzyków z RiversideRammsteinMotörhead czy w końcu Uriah Heep. Bohaterem rubryki „5 Na 5”, w której artyści wybierają najlepsze ich zdaniem albumy, został Krzysiek Sokołowski Nocnego Kochanka. Na Waszą prośbę zwiększyliśmy liczbę autorskich artykułów, które w styczniu poświęciliśmy chociażby: U2Chrisowi CornellowiKirkowi Hammettowi, Markowi Knpflerowi czy Fleetwood Mac.

%%REKLAMA%%

Nie mogło zabraknąć również newsów ze świata rocka, a także cenionych przez Was relacji z koncertów – nasi ludzie opisali występy między innymi SlayeraPaula McCartneyaDawida PodsiadłyJethro Tull, odwiedzili także Urodziny Progresji Michael Schenker Fest.


Lutowy numer „Teraz Rocka”, który zapowiedzieliśmy już na łamach naszej strony, trafi do sprzedaży w najbliższą środę, 30 stycznia!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także