Summer Dying Loud 2024 z kolejnymi wykonawcami w składzie

/ 21 marca, 2024
graf. Maciej Kamuda

Właśnie poznaliśmy czworo nowych wykonawców, którzy zagrają na teforocznym Summer Dying Loud.


XV. edycja Summer Dying Loud odbędzie się – zgodnie z tradycją – w Aleksandrowie Łódzkim (MOSiR im. Włodzimierza Smolarka). Organizator jakiś czas temu stworzył oficjalne wydarzenie w serwisie Facebook, w którym poinformował, że festiwal będzie miał miejsce w dniach od 5 do 7 września tego roku.

Właśnie poinformowano, że na imprezie zagrają:

  • Godflesh
  • Anaal Nathrakh
  • Untervoid
  • Defying

Na tegorocznym Summer Dying Loud ma pojawić się 50 wykonawców. Wśród do tej pory ogłoszonych znajdują się: Overkill, Blaze of Perdition, Lili Refrain, Moonspell, Ufomammut, Messiah, Borknagar, schizma i inni.

Parafrazując Marka Twaina – pogłoski o naszej śmierci były mocno przesadzone. Bez obaw, wszystko jest na jak najlepszej…

Opublikowany przez Summer Dying Loud Czwartek, 21 marca 2024

XIV. Summer Dying Loud – święto muzyki

Zeszłoroczny Summer Dying Loud okazał się dużym sukcesem, a to zasługa nie tylko świetnego line-upu, ale również licznie zgromadzonej publiczności.

Gwiazdami XIV. edycji imprezy byli: Coroner, Katatonia, Enslaved, Dismember, My Dying Bride, Candlemass i Crippled Black Phoenix. W składzie nie zabrakło również polskich wykonawców, a także mniej znanych (acz znakomitych!) zespołów z innych krajów świata.

KOMENTARZE

Przeczytaj także