Sylvester Stallone pojawi się w „Creed III”? Aktor zabrał głos

/ 6 kwietnia, 2021

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje związane z filmem „Creed III”. Fani dopytywali, czy pojawi się w nim Sylvester Stallone. Aktor zabrał głos w sprawie.


Gwiazdą nowej części „Creed” pozostanie Michael B. Jordan, który wcieli się w postać Adonisa Johnsona. Aktor jednak tym razem będzie odpowiedzialny również za reżyserię filmu. Będzie to jego pełnometrażowy debiut reżyserski.Jak poinformowano odpowiedzialne za „Creed III” studio MGM, produkcja zadebiutuje w kinach 23 listopada 2022 roku, czyli w weekend przed Dniem Dziękczynienia.

Scenariusz do filmu przygotują Keenan Coogler i Zach Baylin, a powstanie on na podstawie pomysłu Ryana Cooglera, czyli reżysera „Creed: Narodziny legendy”. Wśród potwierdzonych informacji znalazły się jeszcze te związane z obsadą – w nowej odsłonie filmowej serii zagrają Tessa Thompson i Phylicia Rashad.

Choć Sylvester Stallone odszedł na aktorską emeryturę, wielu fanów pytało, czy jednak pojawi się w „Creed III”. Ostatecznie aktor krótko skomentował całe zamieszanie:

Film zostanie nakręcony, ale beze mnie.

Choć słynny aktor nie zaangażuje się w ten projekt, uniwersum „Rocky’ego” najprawdopodobniej za jego sprawą ponownie się rozrośnie. Zapowiedział bowiem serial, który ma stanowić prequel kultowego filmu bokserskiego. Póki co nie wiemy nic więcej na temat tego projektu.

KOMENTARZE

Przeczytaj także