Synowie Larsa Ulricha zagrali szaloną przeróbkę przeboju Beatlesów [WIDEO]

/ 29 kwietnia, 2020

W sieci pojawiło się nagranie, na którym 21-teni Myles i 19-letni Layne Ulrich wykonują szaloną przeróbkę utworu „Eleanor RigbyThe Beatles. Ich ojciec, perkusista Metalliki, Lars Ulrich, twierdzi, że jest dumny ze swoich synów:

Były niesamowite wersje tej piosenki, ale jestem przekonany, że jeszcze nikt nie zagrał jej z takim brzmieniem, takim wyczuciem, taką energią i taką dawką szaleństwa. Powiedziałem im: „Wiecie co, chłopcy? Jestem z was dumny”. Uważam, że w muzyce jest coraz mniej szaleństwa i nieprzewidywalności. Gdy oglądam ten klip, czuję emocję tej chwili. Jeśli uda im się ją zachować i obronić przed rozcieńczeniem lub przeprodukowaniem, może z tego wyniknąć coś obiecującego.

Wykonanie tej piosenki przez braci Ulrich możecie obejrzeć TUTAJ.

Co myślicie o tym wykonaniu? Napiszcie w komentarzach.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także