System Of A Down nagra jeszcze coś nowego? Zaskakujące słowa Darona Malakiana

/ 16 listopada, 2020
fot. Frank Maddocks


Daron Malakian nie ma nic przeciwko nowym utworom System Of A Down. Czy zespół powróci?


Kilka tygodni temu dostaliśmy dwa nowe utwory System Of A Down. Zespół zarejestrował pierwszy nowy materiał od 2005 roku, a pretekstem była wojna pomiędzy Armenią i Azerbejdżanem o Górski Karabach.

W wywiadzie dla „Guitar World” gitarzysta Daron Malakian, który jest autorem utworów, został zapytany, czy jest szansa na kolejne piosenki System Of A Down:

Nigdy nie mówię nigdy. Nie spodziewaliśmy się, że wydamy te numery. Chciałem je wydać z moim drugim zespołem, Scars On Broadway, ale wydarzyła się ta sytuacja z Armenią i postanowiliśmy odsunąć na bok nasze różnice. Różnice dotyczą tylko zespołu, poza nim wszyscy dogadują się całkiem nieźle. Jesteśmy jak rodzina. Tak więc nigdy nie mówię nigdy, ale nie spodziewam się, żeby System Of A Down miał zrobić coś teraz albo niedługo. Najważniejsze jest dla mnie, że fanom podobają się te piosenki. Na tym na moment poprzestaniemy. Jeśli coś się potem wydarzy, powiemy o tym, a póki co zajmiemy się swoimi sprawami.

Poniżej możecie wysłuchać utworów „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”, które niedawno opublikował System Of A Down.

KOMENTARZE

Przeczytaj także