T.Love wraca do Stodoły na specjalny wieczór [DATA, BILETY]

/ 19 maja, 2023


Jesienią w Warszawie znowu zagra T.Love. Czego tym razem możemy się spodziewać?


Po hucznej celebracji 40-lecia aktywności scenicznej, 30-leciu wydania kultowej płyty „King” oraz premierze najnowszego albumu “Hau! Hau!”, który zdobył status złotej płyty, T.Love wraca na deski Klubu Stodoła! Warszawski koncert grupy odbędzie się już 24 listopada 2023 i będzie doskonałą okazją, aby usłyszeć na żywo ikoniczne utwory, wspólnie świętować niedawne jubileusze, a co więcej, odśpiewać Muńkowi huczne „Sto lat!” z okazji 60. urodzin, które już w listopadzie.

Rok 2022 był wyjątkowym momentem w rock’n’rollowej historii T.Love. Zespół świętował 40-lecie swojego istnienia, 30-lecie wydania ikonicznego albumu „King”. W kwietniu na rynku pojawił się także długo oczekiwany najnowszy krążek formacji, zatytułowany „Hau! Hau!”. Wydawnictwo promowały single: „Pochodnia” z gościnnym udziałem Kasi Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, do którego teledysk zrealizowano w Klubie Stodoła, a także otwierający płytę „Ja Ciebie kocham” oraz neo-rock’n’rollowa „Ponura żniwiarka„. Najnowszy krążek formacji zyskał status złotej płyty.

Rok 2023 to kontynuacja pełnych rock’n’rolla koncertów w historycznym składzie, celebrowania niedawnego jubileuszu a także okrągłych, 60. urodzin Muńka Staszczyka, które będą miały miejsce już w listopadzie! Na mapie planów koncertowych formacji T.Love tradycyjnie nie mogło zabraknąć warszawskiej Stodoły. T.Love zagra w Klubie Stodoła już 24 listopada 2023, prezentując swoje największe hity oraz materiał z nowego krążka. Nie sposób wyobrazić sobie lepszej okazji do hucznej celebracji ponad czterech dekad aktywności scenicznej ekipy, a także odśpiewania Muńkowi hucznego “Sto lat”!

Bilety na koncert dostępne są już w sprzedaży w cenie 120-170 PLN. Wstęp od 18.00. Początek koncertu o 19.00.

KOMENTARZE

Przeczytaj także